O nas

O nas

 

Heyday to startup stworzony przez osoby związane z fundacją Akcja Menstruacja, będącą pierwszą polską organizacją zajmującą się zwalczaniem ubóstwa menstruacyjnego i okresowego tabu.
W Heyday wierzymy, że nawet prosta innowacja może przynieść ogromne korzyści, dlatego stworzyliśmy nasze dyspensery na środki menstruacyjne. Chcemy udowodnić, że poprawa komfortu pracy, wydajności czy doświadczenia konsumenta to nie zawsze wielka inwestycja w najnowsze technologie – to też prostota i zadbanie o podstawowe potrzeby Twoich pracowniczek i klientek.

 

Od założycieli: Dwa lata działań na rzecz godnego przeżywania menstruacji pokazały nam jak ważną kwestią jest swobodny dostęp do środków menstruacyjnych. Zdaliśmy sobie sprawę, że na rynku brakuje rozwiązań, dzięki którym zadbanie o tę potrzebę byłoby bardzo proste. Tak zrodził się pomysł na biznes. Nasz zespół tworzą osoby związane z fundacją Akcja Menstruacja - dajemy im pracę, zmniejszając tym samym koszty działania tej organizacji, by jak najwięcej środków przeznaczać na pomoc potrzebującym. Wierzymy, że do dużych zmian społecznych należy podchodzić holistycznie.

 

Dlatego zapraszamy Twój biznes do okresowej rewolucji.

 

Emilia, Norbert, Julia, Wiktoria i Kasia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl